Ładowanie…

Aukcja – PUNKT WIDZENIA

Aukcja sztuki online – 14.VI.2022 na platformie Onebid.pl

aukcja sztuki Online Art

Online Art zaprasza 14 czerwca 2022 godz. 20:00 na Onebid.pl

Punkt Widzenia – aukcja sztuki Online Art

W katalogu prace:

Kariny Czernek, Michaliny Czurakowskiej, Izabeli Gałązki, Martyny Kliszewskiej, Iwony Kobryń, Iwony Rossochackiej Kenny, Małgorzaty Rudzkiej, Marka Ruffa, Agnieszki Sandomierz, Tomasza Tobolewskiego, Artura Wojtczuka i Oligi Wolniak.

01

AGNIESZKA SANDOMIERZ

SKACZĄCE PSY / 135 x 122 / akryl, płótno

cena wywoławcza 3500 zł

02

TOMASZ TOBOLEWSKI

DAMA Z KOKARDĄ  / 80 x 60 / olej, płótno / 2022

cena wywoławcza 3000 zł

03

OLGA WOLNIAK

LAKIA   / 70 x 70 / olej, płótno / 2022 NTEMPLATIO XXVIII z projektu TERRA, 2019

cena wywoławcza 2500 zł

04

ARTUR WOJTCZUK

HUŚTAWKA NAWRÓCONA / 160 x 100 cm / olej, płótno /

cena wywoławcza 3000 zł

05

MARTYNA KLISZEWSKA
Martyna Kliszewska

KACZEŃCE   / 100 x 70 / olej, deska / 2020

cena wywoławcza 3000 zł

06

IWONA KOBRYŃ

Z CYKLU LEKCJE RYTMIKI  / 50 x 50 cm / akryl na płótnie / 2022

cena wywoławcza 1000 zł

07

IWONA ROSSOCHACKA KENNY

z cyklu KOZY / 100×100 / olej, płótno / 2021

cena wywoławcza 3000 zł

08

TOMASZ TOBOLEWSKI

REQUIEM / 50 x 60 / olej , płótno / 2021

cena wywoławcza 2500 zł

09

ARTUR WOJTCZUK

HUŚTAWKA WYBUJAŁKA ( NAD ZDWORSKIM JEZIOREM) / 160 x 100 cm /  olej, płótno

cena wywoławcza  3000 zł

10

MARTYNA KLISZEWSKA

CARRARA GARDENS / 130 x 90 / olej, płótno / 2021

cena wywoławcza 4000 zł

11

AGNIESZKA SANDOMIERZ

Fotel / 135 x 122 / akryl, płótno

cena wywoławcza 3500 zł

12

KARINA CZERNEK

CIELESNA KRAINA IV  / 60 x 60 cm / akryl, technika własna /  2022

cena wywoławcza 2000 zł

13

MAREK RUFF

z cyklu SNY TAPIRA   / 160 x 65 cm / akryl na płótnie / 2022

cena wywoławcza 6000 zł

14

MAREK RUFF

cena wywoławcza 6000 zł

15

MAŁGORZATA RUDZKA

ŁAWICA   / 150 x 150 cm / akryl na płótnie, akryl metaliczny Sakkura / 2022

cena wywoławcza 1600 zł

16

IZABELA GAŁĄZKA

EQUILIBRIUM  / 85 x 85 cm / olej, płótno / 2022

cena wywoławcza 1000 zł

17

KARINA CZERNEK

CIELESNA KRAINA VI  / 80 x 80 cm / akryl, technika własna

cena wywoławcza 3000 zł

18

MICHALINA CZURAKOWSKA

Echo / 50 x 60 cm / akryl / 2021

cena wywoławcza 500 zł

19

MICHALINA CZURAKOWSKA

Echo / 80 x 100 cm / akryl / 2012

cena wywoławcza 1000 zł