Aukcja – PUNKT WIDZENIA
Aukcja sztuki online – 14.VI.2022 na platformie Onebid.pl
aukcja sztuki Online Art
Punkt Widzenia – aukcja sztuki Online Art
W katalogu prace:
Kariny Czernek, Michaliny Czurakowskiej, Izabeli Gałązki, Martyny Kliszewskiej, Iwony Kobryń, Iwony Rossochackiej Kenny, Małgorzaty Rudzkiej, Marka Ruffa, Agnieszki Sandomierz, Tomasza Tobolewskiego, Artura Wojtczuka i Oligi Wolniak.
01
AGNIESZKA SANDOMIERZ
SKACZĄCE PSY / 135 x 122 / akryl, płótno
cena wywoławcza 3500 zł
02
TOMASZ TOBOLEWSKI
DAMA Z KOKARDĄ / 80 x 60 / olej, płótno / 2022
cena wywoławcza 3000 zł
03
OLGA WOLNIAK
LAKIA / 70 x 70 / olej, płótno / 2022 NTEMPLATIO XXVIII z projektu TERRA, 2019
cena wywoławcza 2500 zł
04
ARTUR WOJTCZUK
HUŚTAWKA NAWRÓCONA / 160 x 100 cm / olej, płótno /
cena wywoławcza 3000 zł
05
MARTYNA KLISZEWSKA
KACZEŃCE / 100 x 70 / olej, deska / 2020
cena wywoławcza 3000 zł
06
IWONA KOBRYŃ
Z CYKLU LEKCJE RYTMIKI / 50 x 50 cm / akryl na płótnie / 2022
cena wywoławcza 1000 zł
07
IWONA ROSSOCHACKA KENNY
z cyklu KOZY / 100×100 / olej, płótno / 2021
cena wywoławcza 3000 zł
08
TOMASZ TOBOLEWSKI
REQUIEM / 50 x 60 / olej , płótno / 2021
cena wywoławcza 2500 zł
09
ARTUR WOJTCZUK
HUŚTAWKA WYBUJAŁKA ( NAD ZDWORSKIM JEZIOREM) / 160 x 100 cm / olej, płótno
cena wywoławcza 3000 zł
10
MARTYNA KLISZEWSKA
CARRARA GARDENS / 130 x 90 / olej, płótno / 2021
cena wywoławcza 4000 zł
11
AGNIESZKA SANDOMIERZ
Fotel / 135 x 122 / akryl, płótno
cena wywoławcza 3500 zł
12
KARINA CZERNEK
CIELESNA KRAINA IV / 60 x 60 cm / akryl, technika własna / 2022
cena wywoławcza 2000 zł
13
MAREK RUFF
z cyklu SNY TAPIRA / 160 x 65 cm / akryl na płótnie / 2022
cena wywoławcza 6000 zł
14
MAREK RUFF
cena wywoławcza 6000 zł
15
MAŁGORZATA RUDZKA
ŁAWICA / 150 x 150 cm / akryl na płótnie, akryl metaliczny Sakkura / 2022
cena wywoławcza 1600 zł
16
IZABELA GAŁĄZKA
EQUILIBRIUM / 85 x 85 cm / olej, płótno / 2022
cena wywoławcza 1000 zł
17
KARINA CZERNEK
CIELESNA KRAINA VI / 80 x 80 cm / akryl, technika własna
cena wywoławcza 3000 zł
18
MICHALINA CZURAKOWSKA
Echo / 50 x 60 cm / akryl / 2021
cena wywoławcza 500 zł
19
MICHALINA CZURAKOWSKA
Echo / 80 x 100 cm / akryl / 2012
cena wywoławcza 1000 zł